• Gelelim gecenin finaline, sitemin huzuru için ana sayfada bulunan konuyu 1000+ kişinin ulaşımı ve 40 kullanıcının aleyhinize söyledikleri yorumlarla kapatıyorum
  >>> Istatistik resim
  Bu durumdan zararlı çıkan trackerforum sitesi, ilgili sitenin eski ekibinden olan ve şuan ilgili siteden bu eyleme göre kovulan iki kişi yani RuLing, Heisenberg ve bunlara destek veren bir kaç yobaz oldu. Bundan böyle yukarıda ismi geçen kişiler ve onlara benzer mahluklar ister ilgili sitede ister her hangi bir alanda benim veya sitemin arkasından olur olmaz şeyler söyledikleri halde mevcut olan ve sadece görünürlükten kaldırdığım bu ve buna benzer konuları tekrar aktif edip, kendilerine yönelik cevap hakkımı kullanmaktan çekinmem, herkes kendi işine odaklansın, kuyruğum basılmadıkça kimseye düşman olacak insan değilim, herkes kim ve nerenin kuşu olduğunuzu gördü, o meşhur tehditlerinizi de kendinize saklayın, zararlı çıkan her daim sizler olursunuz !!!
ByDursun
Tepkime puanı
16

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Merhabalar hocam. Raw Deal (1986)-Arnold Schwarzeneger Üye paylaşım sayfasında sanırım siz paylaşmıştınız sesi. Filmi çektim sesi bulamıyorum. Tekrar paylaşabilir misiniz?
  DarthRoyal
  DarthRoyal
  Hocam yok bende o ses ben paylaşmadım.Paylaşan olursa bende alırım güzel film
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst