DUYURU Arda Kavaklıoğlu'ndan shareSes.com'a Selam Var

shareSes™️

Beren & Lúthien
Yönetici
CEO
Katılım
15 Jan 2019
Mesajlar
5,509
Tepki puanı
31,969
Sevilen oyuncu, başarılı dublaj sanatçısı, Arda Kavaklıoğlu abimizin tüm shareSes.com ailesine selamı var, kendisiyle tanışmama vesilen olan arkadaşım Ahmet'e çok teşekkür ederim, ayrıca Arda abimize de Aleykum selam diyoruz ve biz de kendisine selamlarımızı ve saygılarımızı iletiyoruz, bizi sayıp seçtikleri için de ayrıca teşekkür ediyoruz.

 

Merlin

Premium Üye
Katılım
15 Jan 2019
Mesajlar
430
Tepki puanı
2,127
Aleyküm Selam değerli üstadım, bizden de sana selam olsun. Senin gibi üstadların bizlere selam yollaması büyük bir onur ve gururdur. Buna vesile olan başta @karadereli kardeşim olmak üzere herkese çok çok teşekkür ederim sanırım bu durum devam edecek gibi etsinde çok güzel değişik bir anı olur herkes için. Bu durum site için tarifi zor, çok efsane bir anı ve gurur verici bir durum olmuş ve yakışmış gerçekten herkesin göremeyeceği emsallerinin gıpta edeceği şahane bir durum olmuş fark yaratmış bizler için. Hepimizin ellerine emeklerine sağlık arkadaşlar.
 

Genki12

Kayıtlı Üye
Katılım
13 Feb 2019
Mesajlar
51
Tepki puanı
28
Böyle büyük üstatları bu sitede görebilmek, harika ötesi gerçekten. Yaptığınız işin kalitesini bir kez daha göstermiş oldunuz. Çok Teşekkür ederim
 

Asdal

Premium Üye
Katılım
15 Jan 2019
Mesajlar
590
Tepki puanı
232
Sevgiler saygılar bizden olsun üstad. Aklıma bir söz geldi:
"... bir çocuk doğduğunda artık anne ve babası ona anı olmak üzere yaşarmış..."
Sizler bizlerin en güzel anılarısınız, iyi ki varsınız ve hep böyle kalın.
Allah'a emanet olun...
 
Top