Sunumlarda mevcut olan posterler kendi sunucularımızda barınmadığı için farklı barındırma sunucularından alınmaktadır, bunların bir kısmı ise fanart.tv sitesinin sunucularından alınmaktadır. Fanart sitesinin son dönemler zararlı yazılımlara karşı aldığı bir örnek sonucu dünya genelinde bu sunuculardan eklenen posterler gözükmemektedir, bu sorunu aşmak için mutlaktır ki ilgili siteye giriş yapıp cihazınızın otomatik olarak robot onayından geçmesi lazımdır, daha sonra sitedeki posterler aktif olacaktır. Bundan başka eskiden TMDb sunucularından eklenen posterlerin bir kısmı gözükmeyebilir çünkü 2021 tarihinde ilgili sitenin sunucusu silinmiştir, denk geldiğimiz posterleri ise manuel güncelliyoruz. İlginize teşekkür ederiz.

DUYURU Arda Kavaklıoğlu'ndan shareSes.com'a Selam Var

shareSes™️

Beren & Lúthien
Yönetici
CEO
Katılım
15 Jan 2019
Mesajlar
5,789
Tepki puanı
39,156
Sevilen oyuncu, başarılı dublaj sanatçısı, Arda Kavaklıoğlu abimizin tüm shareSes.com ailesine selamı var, kendisiyle tanışmama vesilen olan arkadaşım Ahmet'e çok teşekkür ederim, ayrıca Arda abimize de Aleykum selam diyoruz ve biz de kendisine selamlarımızı ve saygılarımızı iletiyoruz, bizi sayıp seçtikleri için de ayrıca teşekkür ediyoruz.

 

Merlin

Premium Üye
Katılım
15 Jan 2019
Mesajlar
432
Tepki puanı
2,741
Aleyküm Selam değerli üstadım, bizden de sana selam olsun. Senin gibi üstadların bizlere selam yollaması büyük bir onur ve gururdur. Buna vesile olan başta @karadereli kardeşim olmak üzere herkese çok çok teşekkür ederim sanırım bu durum devam edecek gibi etsinde çok güzel değişik bir anı olur herkes için. Bu durum site için tarifi zor, çok efsane bir anı ve gurur verici bir durum olmuş ve yakışmış gerçekten herkesin göremeyeceği emsallerinin gıpta edeceği şahane bir durum olmuş fark yaratmış bizler için. Hepimizin ellerine emeklerine sağlık arkadaşlar.
 

Genki12

Kayıtlı Üye
Katılım
13 Feb 2019
Mesajlar
53
Tepki puanı
28
Böyle büyük üstatları bu sitede görebilmek, harika ötesi gerçekten. Yaptığınız işin kalitesini bir kez daha göstermiş oldunuz. Çok Teşekkür ederim
 

Asdal

Premium Üye
Katılım
15 Jan 2019
Mesajlar
648
Tepki puanı
274
Sevgiler saygılar bizden olsun üstad. Aklıma bir söz geldi:
"... bir çocuk doğduğunda artık anne ve babası ona anı olmak üzere yaşarmış..."
Sizler bizlerin en güzel anılarısınız, iyi ki varsınız ve hep böyle kalın.
Allah'a emanet olun...
 
Top