DUYURU Arda Kavaklıoğlu'ndan shareSes.com'a Selam Var

shareSes™️

TΛNNΞЯ
Yönetici
OWNER
Katılım
15 Oca 2019
Mesajlar
5,863
En iyi yanıtlar
6
Tepki puanı
41,456
Sevilen oyuncu, başarılı dublaj sanatçısı, Arda Kavaklıoğlu abimizin tüm shareSes.com ailesine selamı var, kendisiyle tanışmama vesilen olan arkadaşım Ahmet'e çok teşekkür ederim, ayrıca Arda abimize de Aleykum selam diyoruz ve biz de kendisine selamlarımızı ve saygılarımızı iletiyoruz, bizi sayıp seçtikleri için de ayrıca teşekkür ediyoruz.

 

Merlin

Premium Üye
Katılım
15 Oca 2019
Mesajlar
440
En iyi yanıtlar
0
Tepki puanı
2,917
Aleyküm Selam değerli üstadım, bizden de sana selam olsun. Senin gibi üstadların bizlere selam yollaması büyük bir onur ve gururdur. Buna vesile olan başta @karadereli kardeşim olmak üzere herkese çok çok teşekkür ederim sanırım bu durum devam edecek gibi etsinde çok güzel değişik bir anı olur herkes için. Bu durum site için tarifi zor, çok efsane bir anı ve gurur verici bir durum olmuş ve yakışmış gerçekten herkesin göremeyeceği emsallerinin gıpta edeceği şahane bir durum olmuş fark yaratmış bizler için. Hepimizin ellerine emeklerine sağlık arkadaşlar.
 

Genki12

Kayıtlı Üye
Katılım
13 Şub 2019
Mesajlar
53
En iyi yanıtlar
0
Tepki puanı
28
Böyle büyük üstatları bu sitede görebilmek, harika ötesi gerçekten. Yaptığınız işin kalitesini bir kez daha göstermiş oldunuz. Çok Teşekkür ederim
 

Asdal

Premium Üye
Katılım
15 Oca 2019
Mesajlar
648
En iyi yanıtlar
0
Tepki puanı
280
Sevgiler saygılar bizden olsun üstad. Aklıma bir söz geldi:
"... bir çocuk doğduğunda artık anne ve babası ona anı olmak üzere yaşarmış..."
Sizler bizlerin en güzel anılarısınız, iyi ki varsınız ve hep böyle kalın.
Allah'a emanet olun...
 
Top