• Tüm zamanlar boyunca en fazla ses dosyası paylaşan tek grub olarak liderliğimizi korumaktayız.
  12 Aralık 2019 tarihi itibariyle 4900+ Ses dosyası, gelmiş geçmiş en büyük ekip, 17 kişilik dev kadro.
  Silinme derdi yok, server derdi yok, turbobit derdi yok, hepsi senelerce durucak premium hesaplar üzerinden dağıtılmaktadır.
  Ağzı olanın konuştuğu bu dünyada, beyni olanın da düşünmesi gerekmez mi?
 • ArchanGAY, kendi kurduğum siteden bir kere ismimi silersen hata bendedir, 2. kez silersen hata sendedir, döner gelirim ekibini alırım imparatorluk kurarım :)))
  Dikkatle oku, önce adam olacaksın, kimseye kuduz köpek gibi saldırıp küfür etmeyeceksin, kafanı kıçına sokup paylaşımına bakacaksın, aksi halde birileri sana ana bacı demez fena dalar, bu hele benim gibi bir Azerbaycan'lıysa o zaman seni b*k gibi ezer. Rekabet istiyorsan paylaşımla yapalım, kuduz köpek gibi saldırmakla değil, bulmuşsun bir amazon dansöz karı gibi g*tünü başını kıvırtıyorsun, bana ne senin kaynağından gavat? Ben önüme geleni paylaşırım! İşsizmişim, sen işli güçlü oldunda mı noldu? Ben en azından anne baba ekmeği yiyorum, senin gibi fakir fukaranın parasını değil, halen üyelerden para koparıyorsun fakat 15 aydır vipi kapatmışsın, herkes küfür ediyor sana, anladın mı moruk?

  Aileme gelince, seni namussuz, ahlaksız, sahtekar, yalansa senin yalanını s*keyim, babamın bacağının kesilmesi hariç ne benim ne ailem hakkında nette en ufak gerçek bilgi yok, ben aklımı mı kaybettim kendim ya ailem hakkında nette bilgi vereyim? Kurtuluş savaşı nereye benim annem ve babam nereye? Kurtuluş savaşı bir asır önce olmuş, her iki dedem de kurtuluş savaşından 10-15 sene sonra doğmuş, ufak atta civcivler yesin, anladın mı gavat?
  Rus diyorsun da? Rus olsam neden gizleyeyim moruk? Ruslardan güçlü devlet mi var? İnsan kendi halkından utanır mı? Sen ermeni olduğun için kendi halkından utanıyorsun, Türk bayrağı altında gizleniyorsun, fakat ben rus olsam kendi halkımdan utanmam, babam anana geldimi ki rus olduğunu söyledi? Seni Türk bayrağı altında gizlenen ermeni ajanı, amacınız hep ortalığı karıştırmak, kendi halkını 15 Temmuzda tankla ezip Türk kızına otobüste tecavüz edip daha sonra bileklerini kesip öldüren senin gibilere ben Türk demem, gelmişsin 35 yaşına adam olamamışsın, ermeni tohumu!
  Ya bu konuyu karşılıklı kapatacağız kendi işimizle ilgileneceğiz ki ben zaten kendi işimle ilgileniyorum, saldıran sensin, yada benim için farketmez, sonsuza dek sürdürürüm!

  Kaynağı önce UltraHD diye sunan sahtekar, yalansa senin yalanını s*keyim, orospu evladı al bunu sok g*tüne Resim, dünyada kimse Google Play'den ses alamadı da sen mi aldın bir tek? Yabancı discord grublarına sokulup netflixi scriptle öğrenen sen değil misin? Nasıl oluyor ki dünyada hiç bir grub Google Play'den ses alamazken sen alıyorsun? Senkrondan, ses işlemeden en ufak bir bilgin olmadığı halde yabancı sitelerden 1-2 kişi bulup üyelerden kapazladığın parayla 10-15 dolara Blu-ray disk getiriyordun, kendini adam mı sanıyordun? Yanındaki bir kaç bebe g*tüne girip seni kral yapmışlar fakat dikkat ette g*tün fena genişlemiş, giren çıkan belli değil. Her ne kadar inkar bile etsen sende çok iyi biliyorsun ki sen bir hiçsin, kendi grubunu elinde tutamayan kendi g*tünü nasıl tutuyordur merak ediyorum? Ben senin gibi çıkmaz ayın son çarşambası vip'i aktif edeceğim diye üyelerimi kandırmıyorum anladın mı moruk? Onlara buda azdır, halen kafirden amen bekliyorlar, üyelerin orda burda arkandan olur olmaz şeyler söylüyorlar, paralarını geri iade edemeyeceğini hepimiz biliyoruz fakat sana tavsiyem, ya sunucularını aktif et millet faydalansın, yada g*tünü verde kurtul be kardeşim :)))
  En şerefsiz ve en namussuz insan bile senin kadar kendine küfür ettirmez, çünkü sen bir ruh hastasısın, küfürden hoşlanıyorsun, piç :))) Bu arada unutmadan anana da selam
  Bugünde fena rahatladım, sende olmazsan ben kime küfür edeceğim gavat? İyiki varsın eksik olma :))))
 • Kıdemli Üye'lik Statüsü 31 Aralık 2019'da son buluyor

  1. Sitede günlük indirme kotası mevcuttur, konu hakkında detaylı bilgileri Kurallar sayfamızdan edinebilirsiniz.
  2. Sitede arama yaptığınız zaman olumlu sonuç almak için IMDb koduyla arama yapmanızı tavsiye ederiz (Önreğin; tt0000000)
  3. Seri yapım filmlerin koleksiyon sunumlarına Koleksiyon Yapımlar ve Anime Koleksiyon Yapımlar bölümlerinden ulaşabilirsiniz.
  4. 12 Aralık 2019 tarihi itibariyle sitede 4900+ ses dosyası mevcuttur, bu dosyalar silinmeksizin Cloud tabanlı sistemlerde premium hesaplarda tutulmaktadır.
  5. Referans dahil yeni üye alımları kapalıdır.

SHARESES Captain Marvel (2019) 5188Kbps 23Fps DTS-HD MA 8Ch TR Blu-ray Audio SHS

shareSes™️

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
3,422
8,439
AzerbaijanCaptain Marvel (2019) - IMDb

Kod:
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
::     ____ _ _ ____ ____ ____ ____ ____ ____    ::
::     [__ |__| |__| |__/ |___ [__ |___ [__     ::
::     ___] | | | | | \ |___ ___] |___ ___]    ::
::                            ::
::::::::::::::::ses dosyası hakkında bilgi::::::::::::::::::
::                            ::
::    Kaynak         : 4K UHD        ::
::    Biçim          : DTS-HD MA       ::
::    Bit oranı        : 5188 Kb/s       ::
::    Kanal          : 8 Kanal        ::
::    Kare hızı (FPS)     : 23 FPS        ::
::    Süre          : 02:03:41:568     ::
::    Dosya boyutu      : 4.48 GiB       ::
::    Dil           : Türkçe        ::
::                            ::
::--------------------------------------------------------::
::                            ::
::    Bu ses dosyası 4K UHD disk'ten alınmıştır,   ::
::    SHARESES (TANNER) tarafından DTS-HD MA 7.1   ::
::    olarak işlenmiştir.               ::
::                            ::
::::::::::::::::::::::::: SHARESES :::::::::::::::::::::::::Bu ses dosyasının temel kaynağı olan English ses dosyası 4K UHD diskten alınmıştır,
SHARESES (
TANNER) tarafından, yeni MAGIX teknolojisi kullanılarak
iTunes kaynaklı Türkçe ses dosyasındaki ve
4K UHD kaynaklı English ses dosyasındaki dialoklar ayrılmış,
Türkçe ses dosyasından ayrılan dialoklar birebir orijinal ses dosyasına taşınmıştır.
Ses dosyası DTS-HD MA 7.1 5188Kbps olarak işlenmiştir.


Captain Marvel (2019) 5188Kbps 23Fps DTS-HD MA 8Ch TR Blu-ray Audio SHS

Yorum yaptıktan sonra linkleri görebilmek için sayfayı yenileyin.
Bu içeriği görebilmek için bu konuya yorum yapmanız gerekiyor.
 

shareSes™️

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
3,422
8,439
Azerbaijan
10 günlük bir emeği var arkadaşlar, bu bakımdan sadece özele sunulmuştur.
İndirecek arkadaşlardan önce ricam sonra talebim ses dosyasını film sitelerinde veya birileriyle paylaşmasınlar.

NOT: Ses dosyası 4K UHD disklere göre işlenmiştir malum Blu-ray disklere delay gerektirecektir,
Blu-ray sunumlara +1000ms delay değeriyle uyumludur.
 

shareSes™️

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
3,422
8,439
Azerbaijan
ses efsane olmuş izledim şimdi sesi indir kaldır yok tek çizgide ilerliyor ve hiç rahatsız etmiyor orjinalden daha orjinal olmuş emeğine sağlık
Eee ben her gün DTS-HD convert ses çıkaranlardan değilim, ses işledim mi stüdyo çıkışı sesle aynı olmasına özen gösteririm, ayrıca bu sesi ilk kez MAGIX teknolojisini kullanarak işledim ki evimde 2500 dolarlık teknoloji durmakta, Endgame de şuan işlemede, emeği büyük olucak, öyle bazı sahtekarlar gibi convert değil, SL ve SR kanallarını bile alıp BL, BR kanalı diye ekleyip aynı itunes sesi tekrar 8 kanal convert yapıp millete yutturuyorlar, benim ismim TANNER beni herkes ilk baştan bu işin profesyöneli olarak biliyor.
 
Üst Alt