BİLGİ Destekçi Üyelik Sistemi

SHARESES

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
2,136
1,815
113
28
Azerbaijan
MERHABA ARKADAŞLAR, BU SİTENİN BELLİ BİR ÖDEMELERİ VAR BUNU LİSANS HARİÇ BEN KENDİ CEBİMDEN KARŞILIYORUM,
LİSANSI DA BEN İSTEMEDİM, ARKADAŞLARIMIZ KENDİLERİ TOPLANMIŞ ALMIŞLAR, TEŞEKKÜR EDİYORUZ HER BİRİNE,
AMA SUNUCU DOMAIN ÖDEMELERİNİ BEN KENDİ CEBİMDEN KARŞILIYORUM, 15 EYLÜLDE SUNUCU KAPANACAK,
O ZAMANA KADAR TOPLAYIP AĞUSTOS İÇİNDE SUNUCUYA ÖDEME YAPMAM LAZIM,
SUNUCUYU 8 AYLIK ALMIŞTIM PARAM YETMEDİĞİ İÇİN, DOMAIN 15 OCAKTA BİTECEK,
AMA AĞUSTOSTA SUNUCUYU ÖDEYEMEZSEM 15 EYLÜLDEN 15 OCAĞA KADAR 404 SAYFASI EKLENECEK SİTEYE.
1000 TL TOPLANIRSA EN AZ 15 EYLÜL 2020-YE KADAR GARANTİDEYİZ.

LİSANS ALMAK İÇİN DESTEK ÇIKAN ÜYELERE ÖDEDİKLERİ PARAYA KARŞILIK

(Kİ KENDİLERİ BUNU BENDEN İSTEMEDİLER SAĞOLSUNLAR),
1 SENELİK HESAP HEDİYE ETTİM, KİMSENİN HAKKI ÜZERİMDE KALMASIN.

DESTEKÇİ ARKADAŞLARDAN DESTEKLERİNE KARŞILIK...
1 SENELİK DESTEKÇİ ÜYELİK 100 TL

6 AYLIK DESTEKÇİ ÜYELİK 50 TL

★★★★★★

24 Nisan 2019 > 02 Mayıs 2019 tarihleri arasında lisans nedeniyle site kapalı kaldı,

herkesin bildiği gibi (kabul edenlerde var etmeyenlerde ama bu böyle)
bu site hiç bir çıkar gütmeden VIP hizmetini bedavaya yapan tek site olmuştur
ve bir benzeri asla gelmeyecektir, ister sohbet muhabbet ister paylaşım alanında tektir.

Sitenin masrafları lisansla bitmiyor malesef,
senelik sunucuya ödediğim domain ve hosting masrafları mevcut,
bu azmış gibi modüller hepsi para, hepsini cebimden karşılıyorum.

Sitede VIP sistemi yok ve olmayacakta.

Ben yinede normal kullanıcıdan kıdemli kullanıcıya kadar
mega üzerinden hızlı paylaşım yapıcam.
Fakat belli masrafları bende ödeyemiyorum malesef,
siteye destek olmak isteyen arkadaşlar varsa eğer zorunlu değil tabi
olmayanlarda yine eskisi gibi hızlı linklerden faydalanacak (limit uygulanacak),
ama yinede destekçi arkadaşlar olursa bana özelden yazsınlar Hesap NO verelim
siteye katkıda bulunsunlar, bende masrafları zamanında ödeyeyim,

destek veren üyelere yukarıdaki fiyat ve zaman aralığında günlük 10 ses indirmeli ve
sitenin tüm bölümlerinden faydalanacakları hesap verilecektir.

Saygılar SHARESES Yönetimi.

fz25

Destekçi Üye
15 Ocak 2019
1,308
4
38
Hocam şu ana kadar yapmış olduğunuz fedakarlıklardan dolayı size minnettarız. Sitenin neye ihtiyacı varsa inşaallah hep birlikte halledeceğiz. Az çok demeden herkes yardımcı olursa herkesin faydasına olacağını düşünüyorum. Arkadaşlar da takdir ederler ki yardım edilecek meblağın kendileri tarafından belirlenmesi takdir edilecek bir durumdur. Herkesin imkanları doğrultusunda yardımcı olacağına inancım tamdır.

iso

Destekçi Üye
19 Mar 2019
86
6
8
Belirlenen bir limit varmı, yoksa gönlünden ne koparsamı. Unlimited hesap için yapmadığımı bilmenizi isterim. Vermeseniz bile olur, böyle güzel bir sitenin kapanmasını istemem.

SHARESES

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
2,136
1,815
113
28
Azerbaijan
Belirlenen bir limit varmı, yoksa gönlünden ne koparsamı. Unlimited hesap için yapmadığımı bilmenizi isterim. Vermeseniz bile olur, böyle güzel bir sitenin kapanmasını istemem.
Tabiiki limit yok ama şöyle 10-15 TL değil de daha bi kilolu rakamlar işimizi görür malum 1500 TL civarı ödeme var senelik, ayrıca sana Kısemli Üyelik verecektim, destek olsan da olmasanda, destek olunca tabi limitsiz olucak orası ayrı destek olmasan bile Kıdemli Üyelikten faydalanacaksın.

fth

Destekçi Üye
20 Mar 2019
80
5
8
Yıllardır karşılıksızca bize binbir zahmetle elinden gelenin en iyisini sunan TANNER ve ekibinin emekleri yanında pek bir değeri olmasa da sitenin ayakta durması ve gelişmesi için ben de elimi taşın altına koymak istedim. Çok teşekkür ederim her şey için.

ZeRo

Destekçi Üye
17 Ocak 2019
19
6
3
Emek ve zaman harcayıp insanlara ücretsiz bir hizmet sunuyorsunuz. Tabii ki destek olurum hocam. İnanıyorum ki birçok arkadaşımız da elini taşın altına koyacaktır. İyi çalışmalar dilerim.

iso

Destekçi Üye
19 Mar 2019
86
6
8
Arkadaşlar siteye sadece sözlerle destek olmayalım. Maddi destekte de bulunun, emin olun bundan daha iyi bir site bulmazsınız, tecrübelerle sabittir. Ben kendi adıma desteğimi yaptım, umarım az da olsa faydalı olmuşumdur. Sitenin kapanmasını gerçekten istemem. Umarın diğer üye arkadaşlarda bunu yapar.

FreeSound

Destekçi Üye
16 Ocak 2019
53
5
8
Merhaba arkadaşlar, sırf destek olmak için belki bunu yazdığımı düşünebilirsiniz haklı olabilirsiniz fakat. Bu tür ortamlarda bulunduysanız şayet ilişkilerin ne denli olduğunu da bilirsiniz. Burada yakalamış oldunun samimiyeti, sıcaklığı, içtenliği dostluğu ve paylaşım ruhunu başka bir yerde bulmanızın imkanı şuan için yoktur. Yani bu ortam şuan için bir sıcak yuvadır bize. Bir gün kapalı kalsa hemen telaşlanırsınız. "Bir adam akıllı takıldığım site vardı o da kapandı!" deyip hayıflanırsınız. Demem o ki iş işten geçmeden herkes elinden geldiğince destek olmalı ve bu birlikteliği daim etmeli. Diyeceklerim bu kadar. Hepinize hayırlı ömür, mutlu günler dilerim....

iso

Destekçi Üye
19 Mar 2019
86
6
8
Biraz acımasız olacak ama site kapanırsa, çok aranılacak bir site olur.

@[email protected]@GUN

Destekçi Üye
3 Şub 2019
30
9
8
Değerli Yönetim, Sevgili Arkadaşlar
Sitedeki her üye bir diğer üyenin refaransı veya geçmişe dayalı köklü dostluklar neticesinde burada bulunmaktadır.
Siteye sunucusunun taşınması ve/veya lisans işlemlerinin olduğu zaman aralığında giremeyince her üye gibi bende tedirgin oldum.
Şükür ki bizden (benden) daha düşünceli üye arkadaşlar taşın altına elini koyarak sitenin yayın hayatına devam etmesine katkıda bulunmuşlar.
Bir öz eleştiride bulunacak olursak;
1-Bir gelenek olarak elimizdekilerin kıymetini ancak onu kaybedince anlıyoruz.
2-Bu site kapanırsa turkceses konusunda yine tekelci zihniyetlerin kucağına düşeceğiz.
3-Kimseye zorla para yatırın diyen yok,
4-Emeğe saygı gösterin, âhlâk ve terbiyeden taviz vereyin size tanınan miktar kadar sesi indirin.

Üye sayımıza bakılırsa Türkçe ses konusunda sitemiz kapalı bir forum görünümünde buda her üyenin ayrıcalıklı olduğunu gösterir.
Nacizane görüşüm burada kendine ait geliri olan herkes belli bir meblağ gözetmeksizin sitenin ayakta durmasına katkı sağlayacağı şeklindedir.
Bizler menfaat ve karşılık gözetmeksizin site yönetiminin yanında olmalıyız.
Sonuçta Turkce ses bir hobi ve emek işidir.

Emeği geçen herkese sonsuz Teşekkür ederim

SHARESES

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
2,136
1,815
113
28
Azerbaijan
Nasıl destek olabiliyoruz?
Bana özelden yazıyorsunuz, bende size banka havale hesabı veriyorum, sizde konuda yazdığı gibi 6 aylık 50 TL, 1 senelik 100 TL destek oluyorsunuz, tabi destek olmadan önce şunu bilmelisiniz ki, benim sitemden VCD Ham Sesler, VHS Ham Sesler, TV Kayıt Ham Sesler, ve Özel Sesler Bölümü'nden alınan hiç bir ses dosyası sizden çıkmayacak, tesbit ettiğim anda yasaklarım, kendi arşiviniz için indirdiğiniz sürece sorun yok, kolay gelsin.

yusuf35

Destekçi Üye
17 Ocak 2019
41
2
8
Lütfen destek olun arkadaşlar TANNER abi VİP üyelik sunmuyor açık büfe sunuyor bunu yapan da kolay kolay bulunmaz sizde sitenin ayakta kalması için biraz çaba gösterin lütfen bir şeyin değerini kaybedince anlıyoruz ne yazık ki İNŞALLAH daha çok uzun yıllarımız olur sitede TANNER abi bizi bırakmaya niyetli değil bizimde onu bırakmaya niyetli olmamamız lazım

fergana

Destekçi Üye
2 May 2019
34
2
8
Paylaşım işinin ne kadar emek ve zaman az çok biliyorum, maddi bir külfeti olduğu da aşikâr. Ben de katkıda bulunmaktan memnuniyet duyarım. Umarım ki sitenin başına bir kaza belâ gelmez, uzun yıllar birlikte oluruz.
Emeği geçenlere çok Teşekkür ederim 🙏