• Referans dahil yeni üye alımları kapalıdır, mevcut üyeler kendi hesaplarını korumaya çalışsınlar, tek seferlik üyelik hakkına sahiptiniz ve bu hakkınızı kullandınız.
    Herkese başarılar dileriz !
  • Gelelim gecenin finaline, sitemin huzuru için ana sayfada bulunan konuyu 1000+ kişinin ulaşımı ve 40 kullanıcının aleyhinize söyledikleri yorumlarla kapatıyorum
    >>> Istatistik resim
    Bu durumdan zararlı çıkan trackerforum sitesi, ilgili sitenin eski ekibinden olan ve şuan ilgili siteden bu eyleme göre kovulan iki kişi yani RuLing, Heisenberg ve bunlara destek veren bir kaç yobaz oldu. Bundan böyle yukarıda ismi geçen kişiler ve onlara benzer mahluklar ister ilgili sitede ister her hangi bir alanda benim veya sitemin arkasından olur olmaz şeyler söyledikleri halde mevcut olan ve sadece görünürlükten kaldırdığım bu ve buna benzer konuları tekrar aktif edip, kendilerine yönelik cevap hakkımı kullanmaktan çekinmem, herkes kendi işine odaklansın, kuyruğum basılmadıkça kimseye düşman olacak insan değilim, herkes kim ve nerenin kuşu olduğunuzu gördü, o meşhur tehditlerinizi de kendinize saklayın, zararlı çıkan her daim sizler olursunuz !!!

BİLGİ Destekçi Üyelik Sistemi

Berke

Kayıtlı Üye
5 Ağu 2019
52
3
8
Tanner abi sağolsun referanssiz beni aldı siteye. Ve arayıp bulamadığim dizi seslerini indiriyorum yarım kalan dual 4k dizi arsivimi devam ettiriyorum sayesinde. Bu hafta tanner abi sayesinde the walking dead şöleni yapıcaz arkadşlarla.. Bende sürekli destekçi olucama söz veriyorum. Tekrardan çok teşekkür ederim abi varol sen..

shareSes™️

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
2,958
4,841
113
28
Azerbaijan
Tanner abi sağolsun referanssiz beni aldı siteye. Ve arayıp bulamadığim dizi seslerini indiriyorum yarım kalan dual 4k dizi arsivimi devam ettiriyorum sayesinde. Bu hafta tanner abi sayesinde the walking dead şöleni yapıcaz arkadşlarla.. Bende sürekli destekçi olucama söz veriyorum. Tekrardan çok teşekkür ederim abi varol sen..
Walking Dead sesler bluray riplere uyumsuz bir iki güne kadar konulara hazır ses eklenmiş riplerin linklerini ekleyecem inşALLAH.

speedforce-x

Destekçi Üye
17 Ağu 2019
5
2
3
Antalya
Merhaba, Dariusrz tarafından size davet için iletişim kurmuştuk dün üyelik verdiniz, Teşekkür ediyorum ilginiz için. Mümkünse eğer bende bağışta bulunmak isterim bunca çaba ve emek sarf ediyorsunuz, Bu emeklerin karşılığı olmayacaktır belki de ama en azından küçük de olsa benimde ufak bir katkım olmasını isterim, Konu ile ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim.

lucabrasi

Kayıtlı Üye
3 Nis 2019
60
12
8
çok açık verdim,ancak aralıkta kendime gelicem,yanlış anlamayın,gerçekten öyle,zaten,bir ses bile indirmeye utanıyorum,insan bir destekçi olmazmı,olucam inşaallah..benim yarı arşivimde TANNER yazıyor ben nasıl arkasından konuşurum..!şu bir kaç ayı atlatıyım inşallah bakıcaz..

Son düzenleme: