ÇÖZÜLDÜ Digiturk playden nasıl film indirilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

spidey213

Destekçi Üye
6 Haz 2019
39
0
6
Merhaba arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

SES DOSYALARINDA DELAY DEĞERİ GEREKİYORSA LÜTFEN PAYLAŞIN.

TRAudio

Kayıtlı Üye
1 Haz 2019
12
0
1
Sivas
hocam bildiğim kadarıyla digiturkplay den film indirilmez. sadece ekran kaydı yapılabilir.

SHARESES

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
2,122
1,777
113
28
Azerbaijan
Merhaba, indiremezsiniz, indirseniz bile DRM korumalı inecektir ve kırılması için yüzlerce dolarlık yazılımlara ihtiyaç var.

recep

Destekçi Üye
15 Ocak 2019
21
0
1
en fazla 10sn lik parçalar halinde indirmiştim :D .ts dosyaları sürekli yenileniyor 10sn de 1. en iyisi ses kaydı al uygun rip bulursun

dariusrz

Destekçi Üye
23 Haz 2019
15
0
1
@SHARESES Bildiğin program var ise bir bakalım işimizi görürse lisanslı alabilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sirius77

Admin
Yönetici
Adminstrator
16 Ocak 2019
135
180
43
neden ugraşıyorsunuz ses kayıt programalrı var ses kaydını alın senkronlayıp oturdun ripe

dariusrz

Destekçi Üye
23 Haz 2019
15
0
1
@SHARESES Türkçe karakter kullanmam mümkün değil, çünki yurtdışında yaşıyorum ve klavyem türkçe değil :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

SHARESES

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
2,122
1,777
113
28
Azerbaijan
@SHARESES Türkçe karakter kullanmam mümkün değil, çünki yurtdışında yaşıyorum ve klavyem türkçe değil :(
Kardeş bende Azerbaycanda yaşıyorum ve klavyem türkçe, yani türkçe klavyenin yurtdışıyla ilgisi yok, googlede arat ve türkçe klavyeyi aktif et, yoksa malesef kimseye ayrıcalık tanımıyoruz, çünkü bugün sen yapsan yarın diğeri yapacak ve ben bunun karşısını alamayacam sonuç olarak sitem tehlikeye girecek, kurallar herkes için geçerlidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...