DUYURU Ekibe Katılmak İsteyen Üyelerin Dikkatine

SHARESES

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
2,003
1,354
113
28
Azerbaijan

Merhaba arkadaşlar.
Daha önce PM atılarak veya sohbet alanından paylaşım yapmak isteyen üyelerimizin isteklerini dikkate alıp,

shareses.com sitesi olarak paylaşımda bulunmak isteyen üyelerimize de ayrıcalık tanımak istiyoruz,
bu bakımdan aşağıdaki kriterlere uygun üyelerimiz bu konu başlığı altında başvuruda bulunabilirler.

Eğer sizinde arşivinizde
VCD, DVD, VHS, Beta (Kaset), daha önce kayıt aldığınız dublajlar,
nette daha önce sunulmamış veya VIP sitelerinde satışa sunulmuş dublajlar,
efsane sandığınız seslendirmeler, takasa sunulmuş fakat elinizde mevcut seslendirmeler mevcutsa;

O zaman bu konu başlığı altında başvuruda bulunabilirsiniz.

Dikkat: Ekibe katılacak arkadaşlar daha önce hiç bir film sitesinde görevli olmamalı,

bu siteden aldığı sesleri asla takas ve vip siteleriyle paylaşmamalı,
siteden izinsiz birilerine ses dosyası vermemelidir, tesbit edildiği anda üyeliği süresiz yasaklanacaktır.

Linklerinizi sadece mega.nz, cloud.mail.ru sitesine upload etmeli ve asla silmemelisiniz,
sitede otomatik link kontrol yapılmaktadır, linklerini silecek arkadaşlar
en baştan zaten başvuruda bulunmasınlar.

Not: Paylaşım yapmak isteyen üyelerimiz bu işi bir heves yapmak istiyorlar,

bizim isteğimiz ise farklıdır, nette daha önce sunulmuş Blu-ray, NETFLIX, iTunes, DVD
seslendirmeleri elinizde mevcutsa ve paylaşmak istiyorsanız, belirtmek istiyorum ki,

tekçe benim arşivimde an itibariyle 13 bine yaklaşmakta olan büyük ses arşivi mevcut,
ilgili seslerin paylaşımına izin verilmemektedir, zamanla hepsini kendim paylaşacam,
tabi eğer daha önce nette sunulmamış, satın aldığınız Blu-ray, iTunes, DVD, VCD
seslendirmeleri mevcutsa o zaman buyurun, gittikçe büyümekte olan
ve bu ortamda an itibariyle Lider ses sitesi
shareses.com da yerinizi alın.

ByDursun

Kıdemli Üye
20 Mar 2019
81
2
8
Nette olmayan vcd tvrip kendim senkronladigim epey film var.arkadaşlar arasında yetkilendirme sorun olacaksa hiç mühim değil ustam.saygı duyarım

cyborg

Kayıtlı Üye
3 Nis 2019
26
0
1
bende aranızda yer almaktan mutluluk duyarım tv vcd vhs beta vip sitelerde takas siterindeki filimlerden mevcut katkımız olsun siteye

SHARESES

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
2,003
1,354
113
28
Azerbaijan
Nette olmayan vcd tvrip kendim senkronladigim epey film var.arkadaşlar arasında yetkilendirme sorun olacaksa hiç mühim değil ustam.saygı duyarım
arkadaşlar arasında sorun mu? neden ki?

bende aranızda yer almaktan mutluluk duyarım tv vcd vhs beta vip sitelerde takas siterindeki filimlerden mevcut katkımız olsun siteye
Deneme uploader diye alarım ikinizi de, fakat dediğim gibi asla ve asla link silmeyeceksiniz ve mega üzerinden aynen paylaşım yapılacak, NFO bilgileri yarın veririm.

Hazerfen

Destekçi Üye
29 Mar 2019
56
0
6
abim bende katılmak isterim.
Ama elimde pek ses yok.
3-4bin dvd ses var, zorlasam 5bin anca. Onlarıda sağdan soldan topladım, %90'ı nette halen mevcuttur zaten. Ama senkron ekibine katılmayı çok isterim. dvd, bluray, web-dl... netflixten alınıp piyasadaki sürümlere uymayan çok ses var. Hem kendi, hem de siteyi kullanan üyelerin arşivlerini genişletmeyi canı gönülden isterim :)

RONIN

Admin
Yönetici
Adminstrator
15 Ocak 2019
2
0
1
Ama elimde pek ses yok.
3-4bin dvd ses var, zorlasam 5bin anca. Onlarıda sağdan soldan topladım, %90'ı nette halen mevcuttur zaten. Ama senkron ekibine katılmayı çok isterim. dvd, bluray, web-dl... netflixten alınıp piyasadaki sürümlere uymayan çok ses var. Hem kendi, hem de siteyi kullanan üyelerin arşivlerini genişletmeyi canı gönülden isterim :)
Kardeş konuyu dikkatlice oku lütfen, netteki sesler olmaz diyor

SHARESES

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
2,003
1,354
113
28
Azerbaijan
Ama elimde pek ses yok.
sadece yukarıdaki kriterlere uygun üyeler