Sunumlarda mevcut olan posterler kendi sunucularımızda barınmadığı için farklı barındırma sunucularından alınmaktadır, bunların bir kısmı ise fanart.tv sitesinin sunucularından alınmaktadır. Fanart sitesinin son dönemler zararlı yazılımlara karşı aldığı bir örnek sonucu dünya genelinde bu sunuculardan eklenen posterler gözükmemektedir, bu sorunu aşmak için mutlaktır ki ilgili siteye giriş yapıp cihazınızın otomatik olarak robot onayından geçmesi lazımdır, daha sonra sitedeki posterler aktif olacaktır. Bundan başka eskiden TMDb sunucularından eklenen posterlerin bir kısmı gözükmeyebilir çünkü 2021 tarihinde ilgili sitenin sunucusu silinmiştir, denk geldiğimiz posterleri ise manuel güncelliyoruz. İlginize teşekkür ederiz.

Playstation 5 God of War: Ragnarok Türkçe Altyazı ve Menu Desteğiyle 2022 Senesinde Oyuncularla Buluşacak.

shareSes™️

Beren & Lúthien
Yönetici
CEO
Katılım
15 Jan 2019
Mesajlar
5,789
Tepki puanı
39,156


Haberi sunmakta her ne kadar birkaç gün geç kalmış olsam da, işlerimin yoğun olmasından dolayı hazırlamam biraz zaman aldı.

Yayıncılığı Sony tarafından yapılan ve Santa Monico Studio tarafından geliştirilen PlayStation özel oyunlarından olan 2018 çıkışlı God of War biz oyun severlerin beğenisini öyle bir kazanmış oldu ki serinin ikinci oyunu da 2022 senesinde henüz net bir tarih verilmemiş olsa da düşünceme göre 2022 senesinin Mart ayı gibi PlayStation 4 ve 5 için piyasaya sürülecektir.

İskandinav mitolojisini konu alan ve bu serinin son yapımı olacak God of War: Ragnarok oyunundan ilk bilgiler sızdırıldığında biz oyun severlerin ve ben dahil serinin hayranlarının aklında bir soru dönüp duruyordu, acaba ilk oyun gibi bu oyunda da Türkçe içerik olacak mı? Bu soruya geçtiğimiz günlerde PlayStation Türkiye tarafından net bir açıklama geldi, evet, oyun hem Türkçe altyazı hem de Türkçe menü desteğiyle piyasaya sürülecektir. Oyunda 13 farklı dilde dublaj ve 9 farklı dilde altyazı desteği bulunacaktır. Türkçe dublaj seçeneğiyle gelmemesi üzdü ama Türkçe altyazı desteği sunulacağı için biz oyun severler ve serinin hayranları olarak çok mutluyuz. Daha detaylı konuya geçerek hangi dil destekleri bulunacak görebilirsiniz GOD OF WAR RAGNARÖK LANGUAGE SUPPORT

İlk oyunda 6 diyar ziyaret edilebildiği halde eski Norveç'te geçecek olan son oyunda 9 diyar ziyaret edilebilecek. Daha önceki oyunda ziyarete kapalı olan Vanaheim, Svartalfheim ve Asgard diyarları da God of War: Ragnarok yapımında ziyaret edilmesi mümkün kılınacaktır. Baştan sona bir çok macera yaşayacağımız bu oyunda Thor ve Freya gibi ana düşmanlarımız da bizleri bekliyor olacak.

Not; zamanında 2018 yapımı olan ilk oyun PlayStation 4 cihazlarını öyle bir zorladı ki, ikinci oyun PlayStation 4 konsolunda ne kadar iyi çalışacak bundan emin değilim.


Konu içeriği tarafımca hazırlanmış olup herhangi bir yerde haber kaynağı olarak dağıtılması yasaktır.
 

shareSes™️

Beren & Lúthien
Yönetici
CEO
Katılım
15 Jan 2019
Mesajlar
5,789
Tepki puanı
39,156
Bugün (15 Temmuz) itibariyle ön siparişe açılan God of War Ragnarok'un digital'de en kapsamlı sürümü olan Digital Delux sürümünü nacizane ön siparişle satın aldık (ben oyunların hep premium sürümlerini satın alıyorum), Standart sürüm sadece PS4 için 599 TL, PS4/PS5 için 699 TL, Digital Delux sürüm ise 789 TL'den ön siparişe açıldı, alacaklar varsa fiyat inmesini beklemesin, daha da yükselecek, mevcut durumları göz önüne alırsak ben Delux için en az 1200 TL isterler diye düşünmüştüm, bu fiyat çok iyi bir fiyat, standart sürüm sadece ana oyunu içerirken, Delux sürüm hem ana oyunu hem de resimdeki diger paketleri içeriyor.

Ayrıca ister Standart ister Delux sürümü olsun,
Ön sipariş ile şu oyun içi eşyaları edinebilirsiniz:
- Kratos Yüksek Kar Zırhı.
- Atreus Yüksek Kar Tuniği (Kozmetik).

* Oyun içi eşyalar, hikâyede ilerledikçe açılır.

Belirtmek isterim ki oyun 9 Kasım 2022 tarihinde PS4 ve PS5 için özel olarak çıkış yapacaktır.

 
Top