• Avengers: Endgame (2019) 384Kbps 23Fps DD 6Ch TR iTunes Audio SHS YENI

ÇOK KENDİNİ EZİP BÜZME KEREM, SENİN GİBİ ENAYİLER OLDUKÇA BEN BU ORTAMDA GEREKİRSE DISNEY+ SES SUNUCAM
    NASIL DERSEN SENİN BABANIN MALI DEĞİL SESLER, NASIL Kİ SEN ÇALIP SUNUYORDUN, BENDE ÇALIP SENDEN SUNUCAM, KENANIN DEDİĞİ GİBİ BENİMLE BAŞ EDEMEZSIN ))))
    BU ARADA O lion NICKLI KİŞİ ŞİMDİ SANA ARKA DURMUŞ AMA 1 AY ÖNCE ANANA BACINA KÜFREDEN BdC ADMİNİDİR ŞEREFSİZ, AYNI SENİN GİBİ ŞEREFSİZDİR, DREAMTEAM İSE KİM OLDUĞUNU İYİ BİLİR :)
    BENIM SANA BIR ZARARIM DEĞMEDİĞİ HALDE BANA DÜŞMAN OLURSAN BÜYÜK HATA YAPMIŞ OLURSUN.
    DİKKAT: BAYAN ÜYELERDEN RİCAM RESİMLERE VE KONUYA GİRMESİNLER.
    VE MÜMKÜNSE EĞER ÜYELER KONUYA GİRMESİNLER, BU DİREKT KENDİSİNE MESAJDIR.
    Ruh Hastası ArchangeL-e Güzel Bir Cevap. (Bayan Üyeler Okumasın Mümkünse)
    ArchangeL aileme ettiğin o küfürlere karşılık sana daha fazla cevap vermeyeceğim çünkü sen bir hiçsin,
    ama SharpSword'un sana yazdığı bu 2 mesajla konuyu kapatıyorum :)
    KEREME YAZDIĞI MESAJ 1
    KEREME YAZDIĞI MESAJ 2
  • Sitenin 2020 senesi için tüm ödemeleri yapıldı, ayrıntılar için Bu konuya buyurun lütfen.

BİLGİ Hakkımızda: (Herkes Okusun Lütfen)

SHARESES

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
2,480
2,912
113
28
Azerbaijan

BİZ KİMİZ

Merhaba arkadaşlar, biz bir kaç süper kahramandan oluşan bir takımız, tamam tamam şaka yapıyoruz.
Bir kaç saygıdeğer arkadaştan oluşan dev kadro bir ekibiz.
Bu siteyi kurmakta maksadımız bir ekip olarak hobi amaçlı arşivci arkadaşlara destek vermektir.
Kimseden bir kuruş almadan, kendi cebimizden masraflarımızı karşılayıp boş zamanlarımızı değerlendirmekteyiz.
Belki sizlere NETTE ıLK vermeyeceğiz, buna gerekte görmüyoruz, zaten masrafları kendi cebimizden karşılayarak
bir ortam yaratmışız, fazlasını yapıp da cebimizden para verip Blu-ray ses almayı düşünmüyoruz,
fakat yinede kendi cebimizden aylık masraflarını ödediğimiz ITUNES, NETFLIX ve AMAZON gibi platformların
yayınladığı filmlerin ve dizilerin ses dosyalarını ve trackerlere düşen her Blu-ray filmlerin

ses dosyalarını sizlere ulaştırmaktan mutluluk duyarız.

VIP SİSTEMİ

Sitemizde VIP sistemi mevcut değildir ve olmayacaktır, VIP sistemine gerek görmüyoruz,
sitemiz üzerinden yayınladığımız linkler hızlı, cloud hesaplar üzerinden paylaşılmaktadır.

ÜYELERDEN BEKLENTİLERİMİZ

Bizim üyelerimizden bir kaç şey dışında maddi veya manevi her hangi bir beklentimiz veya isteğimiz yok.
Fakat siz üyelerimizden istediğimiz tek şey, bizim size sağladığımız bu hizmete karşılık
sitede adaplı ve saygıyla davranmanızdır, aksi halde bizde insanlıktan çıkabiliriz.
Ses dosyaları ve film konuları dışında
SıYASı, DıNı, IRKI AYRIMCILIK, KAVGA, KÜFÜR, HAKARET yapılması kesinlikle yasaktır,

Adabıyla takılan her üyenin başımız üstünde yeri var.

NOT:

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi bu sitenin masraflarını kendimiz üstlendiğimiz için,
bu sitede sahte, şişirilme ses dosyası bulunmaz, yani sahte şişirilme ses dosyaları eklemekle
üye çekme gibi bir düşüncemiz asla olamaz ve
kasıtlı olarak reklamlı ses dosyalarını da asla paylaşmayız,
sonuçta bu işten menfa gütmüyoruz, tamamen hobi amaçlı yapıyoruz.

17.08.2019 Tarihine shareSes Ekibi...
Her grub için isimler alfabetik eklenmiştir.

Kurucu:
@SHARESES (TANNER)

Administrator:
@RONIN , @Sirius77

Supermoderator Yönetici:
@akbas28 , @purpeliter , @ultrAslan

Share TEAM:

@dostane , @EnyaLiyoS , @HaSi , @Gandalf , @FX Impact , @Justin Russo

Bu yolda bana destek veren ve benimle beraber ilerleyen herkese sonsuz teşekkürü borç bilirim, eksik olmayın.

Korkut Ali

Kıdemli Üye
31 Ocak 2019
316
5
18
İstanbul
Bilgilendirme ıçin Çok teşekkür ederim Üstad. Sesler içinde Ayrı Teşekkür Ederim Sayenizde Mazide Kalan Nadir Filmleri Yeni veya eski temiz seslerle yeniden izleme fırsatı buldum. Arşivci olmak çok iyi bir şey ama depolama konusunda hemfikir değilim o kadar depolama alanı için bu arşivcilik işinde yeniyim :D Her neyse Uzun Lafın Kısası Allah Razı Olsun. ınşAllah Bu Hayatta her istediğimizin hayırlısı olması dileğiyle Saygılar Mr Ali

iyiSeyirleR

Destekçi Üye
21 Şub 2019
664
22
28
Hakkınızda hayırlısı olsun hocam, bizzat tanışmamış olsak bile az çok aldığım duyumlara göre fazla söze gerek yok. Dediğim gibi senin gibi bizimde bir nevi hobi olarak çıkmış olduğun bu yolda, temennim yolun açık olsun.. Saygılar

SHARESES

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
2,480
2,912
113
28
Azerbaijan
Heisenberg arkadaşımızı yönetimin kararlarını devamlı sorguladığı için ekipten ayırdım, kendisine emekleri için teşekkür ederiz.