• Tüm zamanlar boyunca en fazla ses dosyası paylaşan tek grub olarak liderliğimizi korumaktayız.
  12 Aralık 2019 tarihi itibariyle 4900+ Ses dosyası, gelmiş geçmiş en büyük ekip, 17 kişilik dev kadro.
  Silinme derdi yok, server derdi yok, turbobit derdi yok, hepsi senelerce durucak premium hesaplar üzerinden dağıtılmaktadır.
  Ağzı olanın konuştuğu bu dünyada, beyni olanın da düşünmesi gerekmez mi?
 • ArchanGAY, kendi kurduğum siteden bir kere ismimi silersen hata bendedir, 2. kez silersen hata sendedir, döner gelirim ekibini alırım imparatorluk kurarım :)))
  Dikkatle oku, önce adam olacaksın, kimseye kuduz köpek gibi saldırıp küfür etmeyeceksin, kafanı kıçına sokup paylaşımına bakacaksın, aksi halde birileri sana ana bacı demez fena dalar, bu hele benim gibi bir Azerbaycan'lıysa o zaman seni b*k gibi ezer. Rekabet istiyorsan paylaşımla yapalım, kuduz köpek gibi saldırmakla değil, bulmuşsun bir amazon dansöz karı gibi g*tünü başını kıvırtıyorsun, bana ne senin kaynağından gavat? Ben önüme geleni paylaşırım! İşsizmişim, sen işli güçlü oldunda mı noldu? Ben en azından anne baba ekmeği yiyorum, senin gibi fakir fukaranın parasını değil, halen üyelerden para koparıyorsun fakat 15 aydır vipi kapatmışsın, herkes küfür ediyor sana, anladın mı moruk?

  Aileme gelince, seni namussuz, ahlaksız, sahtekar, yalansa senin yalanını s*keyim, babamın bacağının kesilmesi hariç ne benim ne ailem hakkında nette en ufak gerçek bilgi yok, ben aklımı mı kaybettim kendim ya ailem hakkında nette bilgi vereyim? Kurtuluş savaşı nereye benim annem ve babam nereye? Kurtuluş savaşı bir asır önce olmuş, her iki dedem de kurtuluş savaşından 10-15 sene sonra doğmuş, ufak atta civcivler yesin, anladın mı gavat?
  Rus diyorsun da? Rus olsam neden gizleyeyim moruk? Ruslardan güçlü devlet mi var? İnsan kendi halkından utanır mı? Sen ermeni olduğun için kendi halkından utanıyorsun, Türk bayrağı altında gizleniyorsun, fakat ben rus olsam kendi halkımdan utanmam, babam anana geldimi ki rus olduğunu söyledi? Seni Türk bayrağı altında gizlenen ermeni ajanı, amacınız hep ortalığı karıştırmak, kendi halkını 15 Temmuzda tankla ezip Türk kızına otobüste tecavüz edip daha sonra bileklerini kesip öldüren senin gibilere ben Türk demem, gelmişsin 35 yaşına adam olamamışsın, ermeni tohumu!
  Ya bu konuyu karşılıklı kapatacağız kendi işimizle ilgileneceğiz ki ben zaten kendi işimle ilgileniyorum, saldıran sensin, yada benim için farketmez, sonsuza dek sürdürürüm!

  Kaynağı önce UltraHD diye sunan sahtekar, yalansa senin yalanını s*keyim, orospu evladı al bunu sok g*tüne Resim, dünyada kimse Google Play'den ses alamadı da sen mi aldın bir tek? Yabancı discord grublarına sokulup netflixi scriptle öğrenen sen değil misin? Nasıl oluyor ki dünyada hiç bir grub Google Play'den ses alamazken sen alıyorsun? Senkrondan, ses işlemeden en ufak bir bilgin olmadığı halde yabancı sitelerden 1-2 kişi bulup üyelerden kapazladığın parayla 10-15 dolara Blu-ray disk getiriyordun, kendini adam mı sanıyordun? Yanındaki bir kaç bebe g*tüne girip seni kral yapmışlar fakat dikkat ette g*tün fena genişlemiş, giren çıkan belli değil. Her ne kadar inkar bile etsen sende çok iyi biliyorsun ki sen bir hiçsin, kendi grubunu elinde tutamayan kendi g*tünü nasıl tutuyordur merak ediyorum? Ben senin gibi çıkmaz ayın son çarşambası vip'i aktif edeceğim diye üyelerimi kandırmıyorum anladın mı moruk? Onlara buda azdır, halen kafirden amen bekliyorlar, üyelerin orda burda arkandan olur olmaz şeyler söylüyorlar, paralarını geri iade edemeyeceğini hepimiz biliyoruz fakat sana tavsiyem, ya sunucularını aktif et millet faydalansın, yada g*tünü verde kurtul be kardeşim :)))
  En şerefsiz ve en namussuz insan bile senin kadar kendine küfür ettirmez, çünkü sen bir ruh hastasısın, küfürden hoşlanıyorsun, piç :))) Bu arada unutmadan anana da selam
  Bugünde fena rahatladım, sende olmazsan ben kime küfür edeceğim gavat? İyiki varsın eksik olma :))))
 • Kıdemli Üye'lik Statüsü 31 Aralık 2019'da son buluyor

  1. Sitede günlük indirme kotası mevcuttur, konu hakkında detaylı bilgileri Kurallar sayfamızdan edinebilirsiniz.
  2. Sitede arama yaptığınız zaman olumlu sonuç almak için IMDb koduyla arama yapmanızı tavsiye ederiz (Önreğin; tt0000000)
  3. Seri yapım filmlerin koleksiyon sunumlarına Koleksiyon Yapımlar ve Anime Koleksiyon Yapımlar bölümlerinden ulaşabilirsiniz.
  4. 12 Aralık 2019 tarihi itibariyle sitede 4900+ ses dosyası mevcuttur, bu dosyalar silinmeksizin Cloud tabanlı sistemlerde premium hesaplarda tutulmaktadır.
  5. Referans dahil yeni üye alımları kapalıdır.

DUYURU Kıdemli Üyelik Statüsü 31 Aralıkta Son Buluyor

shareSes™️

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
3,422
8,449
Azerbaijan
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere 1 seneye yakındır site aktif durumda ve sitede bazı bölümler ve özel sesler
sadece
Destekçi Üye'lere
(sitenin masrafları için ellerini taşın altına koyan üyeler) ve Kıdemli Üye'lere
(bedava dağıttığım premium üyelik) açıktır, fakat bu sitenin belli bir masrafları var, liste aşağıda...
1- Domain
2- Hosting
3- SSL sertifikası
, güvenlik koruması (Sizin güvenliğinizi tam sağlamak için ki şuan netteki sitelerin %95 bu sistemi kullanmıyorlar,
çünkü hepsi para peşindedir, üyelerinin tehlikesizliği kimin umrunda?)

4- CloudFlare koruması (Siteye karşı yapılan her hangi bir saldırılara karşı korunma)
5- XenForo Modülleri (Hepsi paralıdır, crack kullanmamız lisansımızın anında sıfırlanması demektir ki crack asla kullanmayız)
6- Senelik XenForo şirketinden aldığımız güncelleme için ödenilecek para, 59 dolar yapıyor, güncelleme almazsak eğer teknolojinin büyümesi sonucu ilerleyen dönemlerde sitede açık oluşur ve her türlü saldırı yapılabilir ki bunu başta ben olmak şartıyla kimse istemez.

Şimdi arkadaşlar, 1 senedir bedava dağıttığım premium üyeliklerden faydalandınız, eyvALLAH, ama bu üye arkadaşlarımızdan 1-2 kişi hariç, geri kalan kimse sitenin masrafları için destek olmadı, her türlü ahlaksızlığı yapan çöp sitelere 1 senelik 2 senelik vip üyelik alıp onlara destek sağlıyordunuz ama, kusura bakmayın benimde bütçem buraya kadar, bu sene için yapılan ödemede Ağustos ayında masrafların tam yarısını kendi cebimden karşıladım, buna dökeceğim parayı aileme çocuğuma harcamam daha doğru olmaz mı?

29 Nisan 2020'de XenForo şirketine ödemeli olacağımız güncelleme parası ve
15 Ağustos 2020'de sitenin devam etmesi için ödememiz gereken diğer masraflar var.


Siteye her hangi bir katkıda bulunan bir kaç arkadaşın hesapları hariç, tüm hesaplar normale geri getirilecektir.

Net aleminde gelmiş geçmiş tüm sitelerin aksine en fazla ses dosyası paylaşan hemde cloud üzerinden tek site olarak
liderliğimizi korumaktayız, bugüne kadar hiç bir sitede bu kadar ses dosyası paylaşılmadı,
4750 ses dosyası hemde 10 ay gibi bir zaman içinde imkansız deme? Bu imkansızı biz başardık,
çöplük siteler 4 senede 4000 ses paylaşırken biz imkansızı başarıp 10 ayda
4750 ses paylaştık, hemde silinme derdi olmadan.

Bu sitenin devam etmesini sağlamak sizin elinizdedir, kurdun köpeğin kucağına düşmek istemiyorsanız,
verdiğiniz paranızla destek alamayıp kendi paranızla rezil olmak istemiyorsanız,
paranızı kaptırıp çıkmaz ayın son çarşambası VIP'i aktif ediyoruz muhabbetlerinden bıktıysanız,
sitenin devam etmesini sağlayabilirsiniz.


31 Aralık 2019 tarihinde Kıdemli Üye statüsü kapatılacaktır, bu zamana kadar indirmek istediklerinizi indiriniz.

Kısacası desteğe ihtiyaç var.
 

Benzer konular

VolkanDogan35

Léon
Kıdemli Üye
25 May 2019
1,035
2,256
Doksanlar
büyük sitelerin devamı'nı sağlayabilmesi için bu tarz kararlar alması lazım , kimse yanlış anlamasın 1 sene boyunca sitede baya bir insana destekçi üyelik verilmiştir ve çoğu nette olmayan seslere erişim hakkı verilmiştir , para ile site kursanız bu site gibi olmaz burda bir sürü insan var birbirine yardımcı olan burda çok sevdiğim kardeşlerim,abilerim oldu , bu siteye ilk geldiğim günü hatırlıyorum da @shareSes™️ hocadan bir şey rica ettim o da hiç bir şey beklemeden ricamı gerçekleştirdi ve biliyoruz çoğunuza da böyle davranıyor sitede kendi cebinden para verip dvd,vhs,vcd,vb... alan shareses ekibinden bir sürü ekip arkadaşım var , ben normalde ses sitelerine kolay kolay üye olmam bir sürü sorun oluyor ve genelinede güvenmezdim taki bu siteye üye olana ve TANNER hocayı tanıyana kadar.
 

shareSes™️

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
3,422
8,449
Azerbaijan
Zaten destekçi üyelerin destek süreleri sonuna kadar gidecektir, ve zaten desteği veren de destekçi üyelerdir adı üstünde destekçi, fakat artık Kdemli Üye altında premium hesaplar kapatılacaktır, çünkü hiç bir destek sağlamayan üyelere boşuna hizmet verip masrafları bir kaç kişinin ve kendi üzerime yıkıyorum.
 

blueeman

Kayıtlı Üye
22 Ağu 2019
109
20
Türkiye
Bu kararınızı sonuna kadar destekliyorum bazı bölümler özel sesler sadece destekçi üyelere açık olarak kalmalıdır. Benimde almak istediğim fakat alamadığım sesler genele kapalı ve destekçiler ile kıdemli üyelere açık sesler mevcut, kısacası destekçi ve normal olarak ikiye bölünmesi ve buna göre üyelere yetki verilmesi kıdemli üyeliğin kaldırılması ile bu ayrımın son bulması fikrinizi çok doğru buluyorum her içerik den faydalanmak istiyorsanız siteye destek de bulunun ve erişim yetkisi alıp tüm seslere ulaşın arkadaşlar.
 

shareSes™️

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
3,422
8,449
Azerbaijan
Bu kararınızı sonuna kadar destekliyorum bazı bölümler özel sesler sadece destekçi üyelere açık olarak kalmalıdır. Benimde almak istediğim fakat alamadığım sesler genele kapalı ve destekçiler ile kıdemli üyelere açık sesler mevcut, kısacası destekçi ve normal olarak ikiye bölünmesi ve buna göre üyelere yetki verilmesi kıdemli üyeliğin kaldırılması ile bu ayrımın son bulması fikrinizi çok doğru buluyorum her içerik den faydalanmak istiyorsanız siteye destek de bulunun ve erişim yetkisi alıp tüm seslere ulaşın arkadaşlar.
Haklısınız, bu ayrımcılığı ilk başta ayrımcılık maksadıyla değil bir kaç arkadaşımla aramızda paylaşacağımız sesler için yapmıştım, fakat gün geçtikçe büyüyen bu ayrımcılık hem sitedeki 50 üzeri kıdemli üyenin siteye hiç bir destekte bulunmamasına hemde diğer arkadaşlarda kırgınlık yaşanmasına neden oldu, şıp diye kestirip bir günde kapatmamız doğru değil onun için de ilgili süre bitene kadar devam edecektir, artık her şeyin de bir bedeli olmalı, ben ve bir kaç arkadaşım bu siteyi ayakta tutuyoruz, fakat bir kazandan yemek yiyorsak bir zahmet herkes bir kaç sebze getirsin.
 

te-amo

Kıdemli Üye
16 Ocak 2019
266
17
Siteye kayıt olan ilk üyelerdenim. Zamanla site hem içerik bakımından hemde üyeler bakımından çok büyüdü. Kıdemli üyeliğimi sömürü mantığıyla hiç bir zaman kullanmadım. Ben sadece boş zamanlarımda film izliyorum. İzlemek istediğim film olursa ses çekiyorum.

Tanner hoca ve diğer arkadaşlar emekleriniz için çok teşekkür ederim.
 

shareSes™️

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
3,422
8,449
Azerbaijan
Siteye kayıt olan ilk üyelerdenim. Zamanla site hem içerik bakımından hemde üyeler bakımından çok büyüdü. Kıdemli üyeliğimi sömürü mantığıyla hiç bir zaman kullanmadım. Ben sadece boş zamanlarımda film izliyorum. İzlemek istediğim film olursa ses çekiyorum.

Tanner hoca ve diğer arkadaşlar emekleriniz için çok teşekkür ederim.
Rica ederiz, zaten sömürü maksadıyla çekseydiniz size üyelik vermezdim :)
fakat bu işlemi sürdürmeye devam edersek taktir edersiniz ki sitenin ömrü yakında bitebilir, çünkü bu premium bir hesap ve
destekçi üyeliği biten arkadaşlar da uzatmak istemeyecekler ve kıdemliler de zaten premium hesap var ve dilediğimizi indiriyoruz deyip destekte bulunmayacaklar, haksız mıyım? peki o zaman ne olacak? site çöküşe gidip kapanırsa o vakit her bir ses dosyası erişilmez olucaktır.
 

shareSes™️

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
3,422
8,449
Azerbaijan
Sizler et yemeden durabilirsiniz yokluk nedir bilirsiniz ama çocuğunuza bunu anlatamazsınız,
bu sitede bizim çocuğumuzdur, siteye anlatamayız durum kötü diye, zamanı gelince kapatır kendini.
 

te-amo

Kıdemli Üye
16 Ocak 2019
266
17
Rica ederiz, zaten sömürü maksadıyla çekseydiniz size üyelik vermezdim :)
fakat bu işlemi sürdürmeye devam edersek taktir edersiniz ki sitenin ömrü yakında bitebilir, çünkü bu premium bir hesap ve
destekçi üyeliği biten arkadaşlar da uzatmak istemeyecekler ve kıdemliler de zaten premium hesap var ve dilediğimizi indiriyoruz deyip destekte bulunmayacaklar, haksız mıyım? peki o zaman ne olacak? site çöküşe gidip kapanırsa o vakit her bir ses dosyası erişilmez olucaktır.
Hocam siz haklısınız kararınıza saygı duyuyorum.
 

ultrAslan

Eric CARTMAN
Yönetici
Super Moderatör
15 Ocak 2019
711
1,535
South Park, Colorado
Keşke sitenin sunucu masrafları vs olmasa , ses aldığımız platformlar paralı olmasa bizde burada rahat rahat ücretsiz ses paylaşsak ama malesef öyle bir şey değil. Yaptığımız bir hobi ve eğlence ama ciddi olayım lüks ve pahalı bir eğlence aynı zamanda, arşiv yapmak istiyorsanız illaki hdd alacaksınız digital platformlardan ses alacaksanız parayla üye olacaksınız hepsi masraf ve pahalı. Bir şişe su bile 1,5-2 tl olmuş. Bu sitede hiçbir karşılık beklenmeden ses paylaşılıyor hem para verip sesleri çekiyoruz hem de zaman ve emek harcayıp senkronluyoruz. İstenen destekte (bence hiçbir şey değil) bir kâr gütme amaçlı değil site masrafları için sadece.
 
Son düzenleme:

Asdal

Destekçi Üye
15 Ocak 2019
83
28
Başta siteyi kuran Tanner kardeşim olmak üzere emeği geçen arkadaşlar, şuna inanıyorum ki site uzun ömürlü olacak inşallah. Para sıkıntı değil, sonuçta üç beş arkadaş bir araya gelir gittiği yere kadar gitmesi için gerekeni yaparız fakat siteden faydalanan herkesin taşın altına elini koyması gerekiyor. Ben kendi adıma sitenin uzun ömürlü olması için elimden geldiğince desteğe devam edeceğim...
 

diyojen

Destekçi Üye
20 Nis 2019
569
25
İstanbul
Güzel kardeşim ben sana her zaman söyledim bedava hizmet nereye kadar.!!!
Ailenin rıskını pişman olacağın kişilerle paylaşmayacaksın.! Eğer bana hizmet veriyorsan benden bedelini alacaksın cebinden para harcamayacaksın.
Aramızdaki konuyu biliyorsun, ben ilk baştan beri senin yanındayım.
 

shareSes™️

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
3,422
8,449
Azerbaijan
Eksik olmayın, böyle düşündüğünüz sürece bu site ayakta kalır,
ben zaten normale üyelere de hizmet vermeyi sürdüreceğim, fakat bazı ses dosyalarına her zamanki gibi erişim hakları kısıtlı olucak,
zaten nette hiç bir sitede bu kadar linki sağlam ses dosyası yoktur, toplarsak topu toplu 500 ses ancak normale kapalıdır, 3500+ ses normale açıktır şuan, dizileri hiç bir site normale açmıyor ama ben tüm dizileri normale açık tutmuşum.
 
Üst Alt