Sunumlarda mevcut olan posterler kendi sunucularımızda barınmadığı için farklı barındırma sunucularından alınmaktadır, bunların bir kısmı ise fanart.tv sitesinin sunucularından alınmaktadır. Fanart sitesinin son dönemler zararlı yazılımlara karşı aldığı bir örnek sonucu dünya genelinde bu sunuculardan eklenen posterler gözükmemektedir, bu sorunu aşmak için mutlaktır ki ilgili siteye giriş yapıp cihazınızın otomatik olarak robot onayından geçmesi lazımdır, daha sonra sitedeki posterler aktif olacaktır. Bundan başka eskiden TMDb sunucularından eklenen posterlerin bir kısmı gözükmeyebilir çünkü 2021 tarihinde ilgili sitenin sunucusu silinmiştir, denk geldiğimiz posterleri ise manuel güncelliyoruz. İlginize teşekkür ederiz.

DUYURU Murat Aydın Üstadımızdan shareSes.com'a Selam Var

shareSes™️

Beren & Lúthien
Yönetici
CEO
Katılım
15 Jan 2019
Mesajlar
5,789
Tepki puanı
39,159
Başarılı dublaj sanatçısı ve seslendirme yönetmeni Murat Aydın abimizin tüm shareSes.com ailesine selamı var, biz de Murat abimize Aleykum selam diyoruz ve kendisine saygılarımızı ve sevgilerimizi iletiyoruz, bizi sayıp değer verdiği için de teşekkür ediyoruz.

 

Merlin

Premium Üye
Katılım
15 Jan 2019
Mesajlar
432
Tepki puanı
2,741
Aleyküm Selam değerli Murat Aydın üstadım, bizden de sana selam olsun. Senin gibi üstadların bizlere selam yollaması büyük bir onur ve gururdur.
 
Top