• Afferin, rekabet varsa böyle olsun, sen ilk ver, zaten ilk vermeye alışıksın :) ama küfür olmasın, küfür hoş bir şey değil, küfür olursa cevap hakkımı kullanırım.
    Saygılı olduğumuz sürece sorun yok, saygı olsduktan sonra canımı ye kardeşim, bu arada sitende bazı üyeler var biri playhein, mesajlarında küfür edip duruyor, bundan sen sorumlusun, çünkü site senin sitendir, ben yorumlarımda sana karşı küfür hakaret olmasına izin vermediğim gibi sende öyle kişileri sitende barındırma, çünkü böyleleri ortalık karıştırır kavga salır kenardan güler, hadi eyvALLAH.
  • shareSes.com 1 Yaşında. Tebrik Konusu

DUYURU Senelik Masraflar İçin Destekçi Üyelik Sistemi

shareSes™️

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
3,667
11,012
113
28
Azerbaijan
shareses.com
Merhaba arkadaşlar,
senelik masraflar için destek alımları başlamıştır.

Tüm zamanlar boyunca en fazla ses dosyası (5200+) paylaşan grup olarak

liderliğimizi korumaktayız, sağda solda yok 8000 bilmem ne, bunlar hepsi yalan,
o sunucular hepsi benim elimden geçti ve neyin ne olduğu kimin de kim olduğunu herkes biliyor ;)

15 Ocak 2019 tarihinden 10 Ocak 2020 tarihine kadar tamı tamına 5200+ ses dosyası paylaşılmıştır.

Sitedeki ses dosyalarının tamamı senelerce canlı duracak kendi arşivim için satın aldığım
cloud tabanlı premium hesaplarda muhafaza edilmektedir.
Bu azmış gibi bu başarıyı biz tam 1 senede elde ettik, el alem 4 senede 4000 sesi turbobitten paylaşırken,
biz 1 senede 5200+ ses dosyasını cloud hesaplardan paylaştık, bugüne kadar bu rekoru kıracak 2. bir site olmadı.
Belki bazıları arşivlerindeki sahte ve şişirilme sesleri eklemeye devam edebilir ama
1 senelik 1 zaman artık dolmuştur, kim bilir 4-5 senemizde kaç bin sese ulaşacağız inşALLAH :)
Bunun yanı sıra sitede paylaşılan 1000+ özel ses dosyası şuan hiç bir sitede
bulunmamaktadır, bulunan siteler ise her filme 150-250 TL fiyat istemektedir,
gerekse cebimizden satın aldığımız 500 VHS, VCD ve DVD diskler ki halen satın alınmaya devam ediyoruz,
gerekse de paralı platformların satışa sunduğu film ses dosyaları olsun, fark etmez,
biz bunları size (sınırlı sayıda kullanıcı kitlesine) bedava dağıtıyoruz.
Hedefimiz ise her daim ter temiz ses dosyalarını sunmaktır ;)

Gelelim konumuza.
Bildiğiniz gibi ilk kez 15 Ocak 2019 tarihinde yayın hayatına başladık, ilk başta bizim de
misyonumuz free paylaşım yapmaktı, fakat her şey öyle planlandığı gibi gitmiyor,
1 sene içinde 5000 TL masrafa girmeli olduk bunu benimle beraber bu yolda ilerleyen
her kes çok iyi biliyor, bu bakımdan 1 senelik süre dolduktan sonra sitenin durumu
nasıl olacak diye merak ediyordum ki destek çıkan arkadaşlar çözümü

Destekçi Üyelik sisteminde gördüler.

Malum meseledir ki ister yeni site olmamız, isterse de bazı sitelerin insanları kandırıp kaçmaları,
veya 16-17 ay sunucularını kapatmaları bazı üyelerde güven sarsıntısı yarattı,
bu bakımdan ilk başta sadece sınırlı sayıda kişi destek çıktı ki buda masraflara yetmiyordu,
Destekçi Üye'lerin yaptıkları destek paraları 8 ay boyunca toplandı ve
geri kalan eksik meblağı da
ben kendi cebimden ekleyip 2020 senesinin tüm masraflarını karşıladık.

Süresi biten destekçi üyelerimiz artık neyin ne olduğunu anlayıp sürelerini uzatmaya devam ediyorlar,
hepsine samimi kalpten teşekkürlerimizi sunuyoruz, sizin desteğiniz sitenin devam etmesine vesiledir.
Malum meseledir ki 2021 senesi için destek toplamaya şimdiden başlamalıyız ki

15 Ağustosa kadar masrafları toplayabilelim.

Sitede Özel Ses Dosyaları, VHS, VCD, DVD Ses Dosyaları sadece Destekçi Üye'lere açıktır,

bunun yanı sıra, Film, Dizi, Animasyon, Belgesel ses dosyaları Normal Üye'lere de açıktır.
Ama yakında Dizi Ses Dosyaları bölümü Normal Üye'lere kapatılabilir,
alınan bu kararlar sitenin devamlılığı ve geleceği içindir.

Talep edilen meblağ ise böyle bir site için büyük bir para değil kanaatindeyiz.
Nasıl derler, destek sizden hizmet bizden, buyurun.

6 Aylık Destekçi Üyelik 75 TL
1 Senelik Destekçi Üyelik 150 TL

fz25

Destekçi Üye
15 Ocak 2019
3,113
228
63
Hocam gereken neyse hepimiz Allah'ın izni ile yapacağız. Güven konusunu konuşmaya zaten gerek yok. İşin içinde olduğum için nasıl fedakarlık yaptığınızı biliyorum. Rahat olun lütfen. Bu sitede hiç kimse mağdur edilmez. Ödeme yapıp da memnun kalmayan olursa bana yazsın ödediği miktarı ben kendisine gönderirim sorun değil. Burada gönüllülük esastır. Bugün tek sesi 150 liraya satan siteler var. Ona göre herkes elini taşın altına koysun lütfen.

Oktay92

Destekçi Üye
15 Ocak 2019
2,185
629
113
Ankara
Anlaşılacağı gibi senelik Destekçi üyelik 10 Paket Sigara parası, 6 Aylık Destekçi üyelik ise 5 Paket Sigara parası. Durumu olmayanlara bir şey diyemem ancak üzmeyecek makul bir rakam. Ayrıca işin iç yüzü sadece paylaşmak da değil, Müthiş bir emek var arka planda. TV Kayıtları, Para le alınan VCD, DVD, VHS Kasetler ve Zaman ve emek ile yapılan senkronlar. Ne diyelim Pamuk eller cebe..

Son düzenleme:

Merlin

Destekçi Üye
15 Ocak 2019
31
291
53
Değerli arkadaşlarımın yaptığı yorumlardan bana diyecek bişey kalmamış ama , sitenin devamlılığı için gönüllü olan herkesin olabildiğince katkıda bulunması gerekir bu değerli sitenin ayakta kalması için. Sitede paylaşılan ses ve film dosyaları için gerektiğinde çok fazla vakit ve para harcanıp sunulmaktadır. Kurulduğu günden beri içinde bende dahil Destekçi arkadaşlarımın olabildiğince yardımları ve @shareSes™️ kardeşimin sayesinde bu güne kadar gelindi ve değerli bir ekip ve arkadaşlardan oluşan , yardımlaşmayı seven bir ortam oluştu ve bu ortamın bozulmaması için gönüllü olan herkesin elinden geleni yapması gerekir ayakta kalabilmesi için.

xsalinhox

Destekçi Üye
2 Haz 2019
886
674
93
32
İstanbul
BU kadar emeğe karşılık istenilen meblağ çok komik 2006 dan beri takip ettiğim siteler içerisinde şimdiye kadar gördüğüm en kaliteli site diyebilirim yeni üyeler de gönül rahatlığıyla destek olabilirler daha önce kıdemli üyelik jestine sahip olmuş arkadaşların da vefa borcunu ödeyeceğine inanıyorum.

iso

Destekçi Üye
19 Mar 2019
203
219
43
Bu benim şahsi düşüncem lütfen kimse yanlış anlamasın, vip olacak site ve en başından beri bunu savunuyorum. Bu kadar bedavacılık fazla, vip hizmeti veriliyor, biraz destek bana kalsa hepten vip olsun. Burda verilen hizmet kaybedilince anlaşılacak.

SMΛCBΛSΛИKΛSΛP

Kayıtlı Üye
2 May 2019
130
265
63
21
DERSİM
Bu benim şahsi düşüncem lütfen kimse yanlış anlamasın, vip olacak site ve en başından beri bunu savunuyorum. Bu kadar bedavacılık fazla, vip hizmeti veriliyor, biraz destek bana kalsa hepten vip olsun. Burda verilen hizmet kaybedilince anlaşılacak.
Bu sözü söyleme hakkım yok şu an ama bunları sölemesi gerek bir destekç üye arıyordum ve söledi. Bence haklısın