DUYURU Sitenin 2020 Senesi İçin Ödemeleri Yapıldı

shareSes™️

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
3,226
6,763
Azerbaijan
Merhaba arkadaşlar, iyisinizdir inşALLAH.
Siteye belli bir masrafları karşılamak için destek çıkan arkadaşlarımız oldu,
herkesten ALLAH razı olsun diyoruz, sitenin 2020 senesi için tüm ödemeleri yapıldı,
buna SSL sertifikası, Cloudflare korumas, Domain ve Hosting ödemeleri dahildir.

Fakat malum dünya gün geçtikçe iyice pahalılanmaktadır, bu sene fiyatlar iyice artmaktadır,
ama sağolsun hosting şirketi kendi yakın arkadaşım olduğu için bu sene de benden eski
senenin fiyatına sağladı herşeyi, destek çıkan herkese teşekkürlerimi sunuyorum,
malum lisans olayımız olmasaydı eğer 2 senelik daha uzatırdım sitenin ömrünü,
ama olsun 2020 senesi için rahatız şuanlık.

Sizden ricam desteklerinizi esirgemeyin,
çakalların eline düşmek istemiyorsanız ve en önemlisi bu siteden razı kaldıysanız
lütfen desteklerinizi esirgemeyiniz, sitenin devamlılığı sizin ellerinizdedir,
malum adsense reklam olayları da hikaye oldu gitti, eminim ki herkes eskiden olduğu gibi
yine sitenin devamlılığını sağlamak için elinden gelen her şeyi yapacaktır,
en azından ben TANNER buna samimi kalpten inanıyorum.

Dikkatiniz için çok teşekkür ederim:
shareSes yönetimi.

lucabrasi

Kayıtlı Üye
3 Nis 2019
67
57
çok sevindim,şuan ödemelerim çok,açık verdim 2020 için hayırlı olacak inşaallah,bakıcaz.yapıcaz güzellik.

Oktay92

Destekçi Üye
15 Ocak 2019
1,610
432
Ankara
Tanner Hocam, Sitenin kurulması gelişmesi ve paylaşımlar çok doğru ve stabil bir şekilde gelişti ve gelişmeye de devam ediyor, Elinize emeklerinize sağlık. Şu anki durum da ne kadar başarılı olduğunuzu gösteriyor. Masraflar kısmında bazen, acaba, aksama yada sıkıntılar olur mu diye tereddüte düştüğümüz zamanlarda oldu. Ancak hepsinin altından başarı ile kalktınız. Belkide en büyük başarınız Harika bir ekip oluşturmanız oldu. Başarılı ve Motive bir şekilde paylaşımlar tabiri caizse yağıyor. Size ve Ekibinize Başarılar dilerim. İnşallah uzun yıllar bu şekilde devam eder.

Son düzenleme: