shareSes The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) (Extended Cut) 448Kbps 23Fps DD 6Ch Blu-ray Audio SHS

shareSes™️

Yönetici
CEO

The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - IMDb

Code:
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
::         ____ _  _ ____ ____ ____ ____ ____ ____        ::
::         [__  |__| |__| |__/ |___ [__  |___ [__         ::
::         ___] |  | |  | |  \ |___ ___] |___ ___]        ::
::                                                        ::
::::::::::::::::ses dosyası hakkında bilgi::::::::::::::::::
::        Kaynak                  : Blu-ray               ::
::        Biçim                   : AC3 (DD)              ::
::        Bit oranı               : 448 Kb/s              ::
::        Kanal                   : 6 Kanal               ::
::        Kare hızı (FPS)         : 23 FPS                ::
::        Süre                    : 03:06:35:904          ::
::        Dosya boyutu            : 598 MiB               ::
::        Dil                     : Türkçe                ::
::--------------------------------------------------------::
::        Bu ses dosyası Blu-ray disk'ten alınmıştır,     ::
::        shareSes (TANNER) tarafından Extended Cut       ::
::        sunumlara uygun senkronlanmıştır.               ::
::::::::::::::::::::::::: SHARESES :::::::::::::::::::::::::

Bu ses dosyası Blu-ray disk'ten alınmıştır, shareSes (TANNER) tarafından
Extended Cut Blu-ray disk sunumuna uygun senkronlanmıştır.
Ses geçişleri orjinal stüdyo çıkışından farksız olarak işlenmiş,
hiçbir sahnede efekt, müzik farkı bilinmemektedir.

ELF dili için ve Extended Cut sahneler için tarafımca hazırlanan
forced altyazı, özel hazırlanmış full+forced PGS altyazılar da pakete dahildir.

Muazzam bir arşiv sadece sharSes.com'dan.

The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) (Extended Cut) 448Kbps 23Fps DD 6Ch Blu-ray Audio SHS

Hidden content
You need to reply to this thread in order to see this content.

shareSes™️

Yönetici
CEO
3 AĞUSTOS 2021 TARİHLİ GÜNCELLEME;

Arkadaşlar mesajlarda @gercekefsane nickli arkadaşımız ses dosyasında hatalı işlenmiş bir sahnenin bulunduğunu belirtmiş,
fakat o dönem işlerimin yoğunluğundan dolayı ses dosyasını unuttum gitti, bu sabah @ilker43 arkadaşımız bana tekrardan
bilgi verip ilgili sahnenin düzeltilmesini rica etti, ben de ses dosyasının elimde bulunan hazır projesini açarak ilgili sahneyi
tekrardan düzeltip paketlemiş oldum, link yenilenmiştir iyi seyirler dileriz.

---------------------------------------

Bu ses dosyası daha önce nette sunulmamış, kendi arşivim için özenle işlenmiş bir ses dosyasıdır, ilk kez kendi sitemde paylaşıma sunuyorum.

Bir bilgiyi dikkatinize sunmak istiyorum, daha önce Hobbit 2014 filminin Extended Cut ses dosyasını nette ilk kez sadecebluray sitesinde ben işleyip sunmuştum, fakat bilinçli olarak o ses dosyasında hata bırakmıştım, beleş70 denilen adam 2016 senesinde benim işlediğim ses dosyasını göstererek tanner bunu benden çalmış diye iddia ortaya attı, bunu ilk kez yapmıyordu çünkü daha önce Jason gibi iyi tanıdığımız kaplan01 arkadaşıma da bu tür iftiralar attığını 2016 senesinde bu işlerde olan herkes çok iyi biliyor, eski ekibimden olan diğer sitenin sahibi kendisine söyledi ki, aksine ses dosyasını tanner kendisi bize özel işlemiş, beleş70 de kendi lafını geri almak durumunda kaldı, şimdi, nasıl olabilir ki bir insan kendi işlediği ses dosyasını tanıyamaz? Ben 6 sene önce senkronlayıp nete dağıttığım kendi seslerimi bile şuan denk gelirsem hemen tanırım, fakat o arkadaşlar kendi seslerini nasıl tanıyamaz? Çünkü o tür insanlar asla ses işleyemez, ancak belirli TV kanallarından kayıtlar alıp yarım yumalak senkron yapar, gerekirse senkronladığı sesi tekrar tekrar işlemden geçirip nete ekler, sonrada o ses dosyalarının peşinden site site koşar, benden çaldılar diye idda ederler, bunu dikkatinize sunmak istiyorum ki, bir buçuk senedir bu ekipte olan arkadaşlarım dahil, beni yakından uzaktan bilen herkes çok iyi biliyor ki ben asla kimsenin değil extended işlediği sesi, senkronladığı sesi dahi kullanmıyorum, her daim kendi ekibim vede arkadaşlarım dahil, herkesten orjinal ham ses kalıplarını istemişim, şimdi demem o ki, ileride bu tür insanlar tekrar ortaya çıkıp benim emeğim olan bu ses dosyalarını kendi isimlerine çıkarıp benim emeğim üzerinden prim kazanmamaları için aşağıya screenshot bırakıyorum, buna mecbur değilim fakat o tür insanlara harcayacak zamanım yok, keyifli seyirler dilerim ;)

HuN

うちはイタチ
Yönetici
Super Moderatör
çok teşekkür ederim üstad eline emeğine sağlık

HaSi

Yönetici
Super Moderatör
The Hobbit - The Desolation Of Smaug (2013) EXTENDED 1080p 10bit BluRay 60FPS x265 HEVC [DD 5.1 Hindi + DD 5.1 English] - ViiR 60fps
Sunuma 83ms ile tam uyumlu..

The.Hobbit.The.Desolation.of.Smaug.2013.EXTENDED.1080p.BDRip.x265.HFR.48fps.ITA.ENG.DD5.1 - ZMachine 48fps
Sunuma tam uyumlu...

The Hobbit - The Desolation of Smaug (2013) EXTENDED.2160p.WEB-DL.HEVC.H265.HDR.DTS-HD 7.1 - VaRieD
Sunuma 26ms ile tam uyumlu...
.

Son düzenleme: