Haber The Message (Çağrı) (1977) Filmi Yeni 4K UHD Taramasından Geçiyor

shareSes™️

Beren & Lúthien
Yönetici
CEO
Merhaba arkadaşlar, genelde bu tür konular açmam fakat tüm İslam dünyasını sevindirecek bir haberle karşınızdayım.

Shout Factory , başrollerini Anthony Quinn, Irene Papas, Michael Ansara, Michael Forest ve Garrick Hagon'un paylaştığı Moustapha Akkad'ın The Message (1977) filminin 4K Blu-ray sürümünü hazırlıyor. Sürümün önümüzdeki yılın başlarında piyasaya çıkması bekleniyor. Bundan başka filmin arapça versiyonu olan Al-risalah (1977) filmi de 1080p Blu-ray taramasından geçirilmektedir, arz etmek isterim ki Al-risalah (1977) filmi daha önce bir Blu-ray transferine sahip olmamıştır.

Tanım: Yapımı yedi yıl süren, binlerce oyuncuyla iki ayrı versiyonda çekilen ve Maurice Jarre'ın ( Dr. Zhivago, A Passage to India) Oscar adayı müziğin yer aldığı bir filmdi.) Bu, kutsal vahiyleri pagan bir topluma meydan okuyan ve dünyayı sonsuza dek değiştiren peygamber Muhammed'in (s.a.v) destansı hikayesidir. İki kez Akademi Ödüllü Anthony Quinn (Lawrence of Arabia) Moustapha Akkad'ın (Çölün Aslanı) yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği ve İslam'ın doğuşu hakkında yapılmış en güçlü ve en beğenilen film olmaya devam eden bu önemli uluslararası başarıda rol alıyor.

shareSes™️

Beren & Lúthien
Yönetici
CEO
@falcon05, orda tarih verilmemiş, aslında verilmişti Mayısta çıkacaktı ama tarih değişti fakat filmin çıkış tarihi aşağıda, aynı zamanda Anthony Quinn ustanın diğer bir filmi olab Çöl Aslanı da aynı gün çıkış yapacak.

• The Message (1976): Collector's Edition (US/UK) – TBA 7/19/22 – N4K
  • Lion of the Desert (1981): Collector's Edition (US/UK) – TBA 7/19/22 – N4K

falcon05

Kayıtlı Üye
@falcon05, orda tarih verilmemiş, aslında verilmişti Mayısta çıkacaktı ama tarih değişti fakat filmin çıkış tarihi aşağıda, aynı zamanda Anthony Quinn ustanın diğer bir filmi olab Çöl Aslanı da aynı gün çıkış yapacak.

• The Message (1976): Collector's Edition (US/UK) – TBA 7/19/22 – N4K
  • Lion of the Desert (1981): Collector's Edition (US/UK) – TBA 7/19/22 – N4K
Ramazanda Trt 4 k yayımlayacaktı

24JB

Premium Üye
Bilgi için çok teşekkür ederim çıktığını haberim yoktur sürekli mesai kalmıştım. 4K REMUX indirmeye aldım.

halilnevzat

Premium Üye
Merhabalar, Bende 1976 olan sürümün 4K remux versiyonu var fakat dil orjinal ingilizce, sanırım filmin 1977 versiyonu orjinal arapça konuşulan, bir türlü bulamadım, acaba 4K taramadan geçen sadece 1977 ingilizce olan versiyon mu ? internette 1977 versiyonun yani arapça olan versiyonunun bluray 1080p versiyonları var ama ben 4K bluray orjinal arıyorum.

shareSes™️

Beren & Lúthien
Yönetici
CEO
Merhabalar, Bende 1976 olan sürümün 4K remux versiyonu var fakat dil orjinal ingilizce, sanırım filmin 1977 versiyonu orjinal arapça konuşulan, bir türlü bulamadım, acaba 4K taramadan geçen sadece 1977 ingilizce olan versiyon mu ? internette 1977 versiyonun yani arapça olan versiyonunun bluray 1080p versiyonları var ama ben 4K bluray orjinal arıyorum.
Her 2 versiyon 1976 yapımı, aynı anda çekilmişler, fakat arap versiyonu 4K değil, normal Blu-ray olarak çıktı.