PAYLAŞIM SAYFASI Üye Paylaşım Sayfası

SHARESES

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
2,003
1,354
113
28
Azerbaijan
Herkese merhaba.
Bu sayfa ses dosyası paylaşımı yapacak arkadaşlar için oluşturulmuştur,
kurallar çerçevesinde ses dosyası paylaşımlarınızı bu sayfa başlığı altında belirtebilirsiniz,
bu sayfa başlığı altında ses dosyası istekleri yapılmamaktadır, ilgili mesajlar silinecektir.

Mega link ekleyecek arkadaşlar unutmamalı ki ekledikleri linkleri asla silmemeli,

eskiden bu sayfanın aynısında eklenen mega linklerin neredeyse tamamı silinmişti,
linklerini silecek arkadaşlar en baştan paylaşımda bulunmasınlar,
aksi halde uyarı alırsınız ve 3 uyarıdan sonra linkinizle birlikte hesabınızda silinir,
biz yüzlerce mega hesap oluşturup paylaşım yapıyoruz,

yeni bir hesap oluşturmak sizin için zorsa paylaşım yapmayın.
Reklamlı ses dosyası paylaşmayın, her hangi bir blogun, sitenin reklamını içeren
ses dosyaları paylaşan kişiler uyarı alacaktır, 3 uyarıdan sonra hesabınız silinir.

Not: Emeğe saygı olarak indirdiğiniz linklere karşılık
link sahibinin mesajında
Like butonuna tıklamayı unutmayın.

Paylaşım yapılacak şablon türü aşağıdadır, siz başka işlem yapmayın,
sadece kod bölümünü kopyalayın, gerekli bilgileri düzenleyin ve mesaja yapıştırıp gönderin.

5 Haziran 2019 Tarihli güncellenme:
NETFLIX, BEIN, AMAZON GİBİ KAYNAKLARAN EDİNDİĞİNİZ
DİZİ VE FİLM SESLERİNİN PAYLAŞILMASI YASAKTIR.

Kod:
[CENTER]
[IMG]poster linki buraya[/IMG]

Filmin IMDb linki: https://www.imdb.com/title/tt0086250/
Filmin Süresi: Örneğin 00:00:00 
Uyumlu rip: Örneğin BDRip, DVDRip, HDTVRip, WEB-DL
Kaynak: Örneğin TV, VHS, VCD yada belirsiz

[URL='link buraya']MEGA > DOWNLOAD[/URL]
[/CENTER]

SHARESES

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
2,003
1,354
113
28
Azerbaijan
@Twillo, kardeş bunu burda neden paylaştın? ben zaten fırsat bulup uygun kategoriye açacaktım, genel kategorisi mevcut hiç bir içeriği paylaşmayın, mesaj silinecektir.

SHARESES

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
2,003
1,354
113
28
Azerbaijan
paylaşımın hangi kuralla çeliştiğini belirtebilir misiniz lütfen?
ilk önce bu dizinin sitede genel kategorisi mevcut, buda o demektir ki genel kategori dışında hiç bir paylaşım olmamalıdır, 2. nette mevcut olmayan sesler paylaşılmalıdır, diğer paylaşım yapmak isteyenler konusunda da belirtilmiştir, 3. genel kategorisi olduğu halde ki ben sitede 1-2-3-4 sezonları eklemişim 5. sezonun tamamlanmasıın bekliyorum siz neden gelip burada 5. sezonu paylaşıma açıyorsunuz?

Not: yukarıda paylaşılan seslerin genel kategorisi ve genel kaynağı sitede olmadığı için izin verilmiştir bilgin olsun.

SHARESES

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
2,003
1,354
113
28
Azerbaijan
anlaşıldı, ancak bunun 1. postta da belirtilmesi yararlı olacaktır.
1. posttan kastınız Fargo ise, bu konuda size katılıyorum fakat şuan için dizi sitede yayınlanmadığı için ben sadece genel kategoriyi arkadaş paylaştıktan sonra açtım, benim paylaşacağım beIN seslendirmeleri olduğu için arkadaşın kaynağı belirsinz hem dizi durabilir hem kaldırılabilir, kaynağın beIN olduğu anlaşıldığı halde zaten 1. post kaldırılacaktır, çuan için durmakta.

SHARESES

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
2,003
1,354
113
28
Azerbaijan
@SHARESES, 1. posttan kastım konu başlığı, paylaşmadan önce orayı okudum herhangi bir ters durum farketmediğim için paylaşmıştım
Anladım, benim hatam, diğer konuda belirtmişim ama buraya eklemeyi unutmuşum, konuya bilgilendirme ekledim,
yinede belirtmemde fayda var, böyle diziler paylaşmak istiyorsanız farkl TV kaynak varsa olur, nasıl desem yani mesela TWD NETFLIX sesleri paylaşmışım, sizde BluTV sesleri kayıt varsa buyurun paylaşın, veya paylaşıma hevesiniz varsa bu konu size faydalı olur, kriterlere uygunsan alalım ekibe paylaşım yap

SHARESES

TΛNNΞЯ
Yönetici
Kurucu
15 Ocak 2019
2,003
1,354
113
28
Azerbaijan
maalesef, Türkiye'de bulunmadığım için 1. elden kaynaklara ulaşmam mümkün değil, şuan için sadece netflix ya da bluray remux bulabilirsem onlardan.
Sağlık olsun, NETFLIX ten de olabilir, yardımcı olmak istersen eğer NF diziler sitede bulunmayan sezonları çekip mega üzerinden bana ulaştırabilirsin, veya sitede bulunmayan NF dizilerini bana ulaştırabilirsin, tabi isteğe bağlı bir durumdur, ben baya yoğunum çünkü mümkün kadar yetiştirmeye çalışıyorum, mesela arrow dizisinin 4-5-6 sezonları altyazılarıyla birge bana çekip ulaştırabilirsen çok makbule geçer ben 1-2-3 çektim ama fırsat bulamıyorum siteyle ilgilen, sürekli upload yap, işte böyle şeyler.

Heisenberg

Kayıtlı Üye
25 May 2019
69
1
8

IMDB

Süre: 6x30dk
RIP: WEBRip
Kaynak: Netflix

Kod:
General           : How.to.Sell.Drugs.Online.Fast.S01E01.2019.640Kbps.23Fps.E-AC3.6Ch.TR.WEB.Audio.ac3
Format            : E-AC-3 at 640 Kbps
Length            : 149 MGB for 32dk 36s 288ms

Audio #0          : E-AC-3 at 640 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
MEGA > DOWNLOAD

Son düzenleme: